دانشجویان گرامی

با توجه به شروع امتحانات پایان ترم نیمسال مهر 1400-1399 از روز شنبه 99/11/4 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه جهت آگاهی از زمان امتحانات از سامانه آموزشیار به روش توضیح داده شده در زیر اقدام نمائید:

وارد وب سایت آموزشکده سمای گرگان شوید:                  samagorgan.ac.ir

در سمت چپ صفحه روی آموزشیار-دانشجو کلیک کنید و وارد سامانه آموزشیار شوید

در سمت راست صفحه روی گزینه ارزشیابی استاد کلیک کنید و طبق توضیحات زیر نسبت به ارزشیابی اساتید اقدام نمایید.

 

1) پس از اتصال به سيستم، منوي ارزشيابي و زيرمنوي "ارزشيابي استاد در نيمسال جاري" را انتخاب نماييد.

2) با انتخاب اين زيرمنو وارد صفحه ليست دروس نيمسال جاري شده و در قسمت چپ صفحه با انتخاب لينک "ارزشيابي استاد" وارد صفحه پرسشنامه مي شويد.

3) با توجه به سوالات نمايش داده شده در اين صفحه، گزينه‌ دلخواه براي هر سؤال را انتخاب نماييد. (انتخاب يک پاسخ براي هر سؤال ضروري مي‌باشد.)

4) پس از انتخاب تمامي پاسخ‌ها، دكمه "ثبت" را جهت ثبت ارزشيابي استاد بزنيد. توجه داشته باشيد با زدن دكمه ثبت، امكان ارزشيابي مجدد براي استاد مربوطه وجود نخواهد داشت و لينك مربوطه غيرقابل دسترسي مي گردد.

5) براي ارزشيابي ساير دروس با زدن دکمه بازگشت به صفحه دروس نيمسال جاري بازگشته و ارزشيابي ساير کلاس درسها را به روش فوق انجام دهيد.

6) پس از اتمام ارزشيابي تمامي كلاس‌درس‌ها، امکان "چاپ کارت ورود به جلسه امتحان" که به صورت يک دکمه در انتهاي صفحه دروس نيمسال جاري قابل مشاهده مي باشد وجود خواهد داشت . پس از دريافت اين گزارش ارزشيابي نيمسال جاری به پايان رسيده است.

جهت مشاهده ویدئوی راهنمای نحوه ارزشیابی استاد در آموزشیار، به کانال تلگرام آموزشکده مراجعه نمائید.        @gorgan_sama

بعد از اینکه ارزشیابی تمام اساتید انجام شد و تیک سبز رنگ برای تمام دروس نمایش داده شد نسبت به چاپ کارت امتحان در پایین همان صفحه اقدام نمایید.

لازم به ذکر است زمان برگزاری امتحان هر درس مطابق با تاریخ و ساعت درج شده درس در کارت امتحان می باشد

درصورتی که گزینه ارزشیابی استاد نمایش داده نمی شود، می بایست نسبت به پرداخت اقساط آذر و دی ماه خود از طریق گزینه صندوق رفاه اقدام نمایید و یک بار از صفحه آموزشیار خود خارج شده و دوباره با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه شوید تا گزینه ارزشیابی استاد نمایش داده شود.

 

1. منوی صندوق رفاه دانشجویی زیر منوی درخواست پیگیری تسهیلات را انتخاب کنید .

2.بر روی (...) مشاهده دفترچه اقساط و پرداخت قسط کلیک نموده و اقساط خود را مشاهده نمایید در این قسمت در صورت دلخواه میتوانید کل شهریه خود را پرداخت نمایید و یا اینکه در موعد سر رسید اقساط خود را پرداخت نمایید .

درصورتی که پس از پرداخت اقساط صندوق رفاه و ورود مجدد به آموزشیار، همچنان گزینه ارزشیابی استاد نشان داده نشد، می بایست از گزینه ثبت نام دروس دانشجو روی مدیریت مالی نیمسالهای تحصیلی کلیک کنید و با کلیک روی دکمه پرداخت الکترونیکی شهریه نسبت به تسویه مالی اقدام نمائید.     

در صورت تسویه مالی نیز پرداخت مبلغ هزینه بیمه و خدمات آموزشی الزامی می باشد. لطفا جهت پرداخت هزینه بیمه دانشجویی از طریق منوی ثبت نام دروس دانشجو زیر منوی مدیریت مالی نیمسال های تحصیلی دانشجو دکمه پرداخت الکترونیکی هزینه بیمه و خدمات آموزشی اقدام نمایید.

شماره تماس پشتیبانی شهریه : 09915107055   خانم رضائی

آدرس اینستاگرام آموزشیار:  @amoozeshyar.official

✅  آدرس صفحه اینستاگرام : https://instagram.com/amoozeshyar.official?igshid=qgv1xe1qjk6h